2022 Millrose Game Schedule and Results

by LetsRun.com
January 27, 2022

The 2022 Millrose Games – the 114th edition of the famed track and field meet which serves as the first US stop on the World Athletics World Indoor Tour for 2022 – is in the books. Full results appear below. The timetable appears below that. For individual lap splits, go here.

Video Highlights From 2022 Millrose Games

Article continues below player

Results

Men’s Mile indoor (b heat)

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Shane STREICH 19 SEP 1996 USA 3:57.98
2. Luke MCCANN 12 MAR 1998 IRL 3:58.21
3. Dan SHAFER USA 3:59.31
4. Cameron PONDER 27 APR 2000 USA 3:59.48
5. Eric HOLT 12 MAY 1995 USA 4:00.92
6. Abraham ALVARADO 04 AUG 1995 USA 4:01.35
7. Theo QUAX 27 DEC 1999 NZL 4:02.67
8. Gary MARTIN USA 4:05.47
9. Adam FOGG 27 JAN 1999 GBR 4:07.45
10. George KUSCHE 06 AUG 1998 RSA 4:07.80
11. Robby ANDREWS 29 MAR 1991 USA 4:09.72
12. Aaron WIER USA 4:14.92
Benjamin ALLEN USA DNF

Men’s 3000m Race Walk indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Nick CHRISTIE 29 SEP 1991 USA 11:43.46
2. Benjamin THORNE 19 MAR 1993 CAN 11:55.42
3. Dan NEHNEVAJ 28 MAR 1997 USA 12:08.48
4. Emmanuel CORVERA 25 MAR 1993 USA 12:09.62
5. Samuel ALLEN 06 MAY 2002 USA 12:22.90
6. John Cody RISCH 18 SEP 1990 USA 12:23.11
7. Jordan CRAWFORD 04 JAN 2000 USA 12:26.41
8. Bricyn HEALEY 04 JUL 1998 USA 12:51.18
9. Steven SMITH 1998 USA 12:59.66
10. Carson JOHNSON 16 OCT 2000 USA 13:01.55
11. Blake WEISS USA 13:26.98
12. Dmitry BABENKO 1973 CAN 13:43.93

Men’s 4x200m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. GSTC New Balance
Ish ROBBINS, Mike COLUMBUS, Alex KAINER, James BIAS
USA 1:28.52
2. Albany
Jan Michael GUTIERREZ, Yourry TAPANDE NGOMBE, Nicardo BLAKE, Shakur WILLIAMS
INT 1:29.25

Men’s Distance Medley indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Elite TC
John BLEDAY, Hazem MIAWAD, Benjamin ALLEN, Luciano FIORE
USA 9:55.74
2. Pacers / GRC New Balance
Daniel TRETTEL, Daniel ANDERSON, Spencer FERGUSON-DRYDEN, Elias GRACA
USA 9:58.83

Women’s 3000m Race Walk indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Maria MICHTA-COFFEY 23 JUN 1986 USA 13:24.73
2. Miranda MELVILLE 20 MAR 1989 USA 13:25.70
3. Katie BURNETT 07 OCT 1988 USA 13:58.63
4. Janelle BRANCH USA 13:58.76
5. Celina LEPE 26 JAN 1996 USA 14:21.68
6. Katherine MIALE 05 JAN 1997 USA 14:38.49
7. Anali CISNEROS 08 OCT 1997 USA 14:54.14
8. Madison MORGAN 2006 USA 14:58.54
9. Kayla SHAPIRO 24 JUL 1998 USA 15:05.76
10. Angelina COLON USA 15:16.30

Women’s 4x200m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. GSTC New Balance
Haisha BISIOLU, Gabrielle FARQUHARSON, Angela MONGITORE, Jordan SHEAD
INT 1:38.23
2. TrackLife USA 1:38.72
3. Albany
Dinedye DENIS, Rori LOWE, Brynley MCDERMOTT, Imani GRAY
INT 1:39.00

Women’s Distance Medley indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. GSTC New Balance
Michelle HOWARD, Angela MONGITORE, Jordan SHEAD, Carmen GRAVES
USA 11:23.44
2. Pacers / GRC New Balance
Sydney LEIHER, Jesselea CARLIN, Meghan GRIMES, Gina MCNAMARA
USA 11:41.33
3. CPTC – Tracksmith
Anna JUREW, Amanda CRAWFORD, Laurel FISHER, Corinne FITZGERALD
INT 11:45.70

World Athletics Indoor Tour – A

Men’s 60m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Christian COLEMAN 06 MAR 1996 USA 6.49
2. Trayvon BROMELL 10 JUL 1995 USA 6.50
3. Ronnie BAKER 15 OCT 1993 USA 6.54
4. Noah LYLES 18 JUL 1997 USA 6.62
5. Josephus LYLES 22 JUL 1998 USA 6.68
6. Omar MCLEOD 25 APR 1994 JAM 6.70
7. Bryan SOSOO 02 DEC 1996 GHA 6.83

World Athletics Indoor Tour – A

Men’s 800m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Bryce HOPPEL 05 SEP 1997 USA 1:46.05
2. Michael SARUNI 18 JAN 1995 KEN 1:46.32
3. Isaiah HARRIS 18 OCT 1996 USA 1:46.49
4. Saúl ORDÓÑEZ 10 APR 1994 ESP 1:47.56
5. Kameron JONES 1997 USA 1:47.92
6. Jesus Tonatiu LOPEZ 02 AUG 1997 MEX 1:48.60
7. Charlie HUNTER 20 JUL 1996 AUS 1:48.89
8. Isaiah JEWETT 06 FEB 1997 USA 1:49.59
Robert DOWNS 17 AUG 1994 USA DNF

World Athletics Indoor Tour – A

Men’s 3000m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. George BEAMISH 24 OCT 1996 NZL 7:39.50
2. Cooper TEARE 18 AUG 1999 USA 7:39.61
3. Cole HOCKER 06 JUN 2001 USA 7:39.83
4. Luis GRIJALVA 10 APR 1999 GUA 7:41.21
5. Conner MANTZ 08 DEC 1996 USA 7:41.43
6. Andrew HUNTER 05 SEP 1997 USA 7:42.63
7. Morgan BEADLESCOMB USA 7:43.22
8. Sam PARSONS 18 JUN 1994 GER 7:44.99
9. John GAY 07 NOV 1996 CAN 7:45.34
10. Mason FERLIC 05 AUG 1993 USA 7:47.39
11. Wesley KIPTOO KEN 7:55.53
12. Charles HICKS 25 JUL 2001 GBR 7:59.02
13. James WEST 30 JAN 1996 GBR 7:59.96
Luciano FIORE 31 OCT 1996 USA DNF
Jeremy HERNANDEZ 13 APR 1996 USA DNF

World Athletics Indoor Tour – A

Men’s Shot Put indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK RECORDS
1. Ryan CROUSER 18 DEC 1992 USA 23.38 WR*, WR*, AR
2. Payton OTTERDAHL 02 APR 1996 USA 22.01
3. Nick PONZIO 04 JAN 1995 ITA 21.85
4. Lucas WARNING 03 FEB 1995 USA 21.12
5. Josh AWOTUNDE 12 JUN 1995 USA 20.73
6. Eric FAVORS 16 NOV 1996 IRL 19.99

World Athletics Indoor Tour – A

Women’s 400m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Wadeline JONATHAS 19 FEB 1998 USA 52.51
2. Jessica BEARD 08 JAN 1989 USA 52.95
3. Tovea JENKINS 27 OCT 1992 JAM 54.14
4. Roneisha MCGREGOR 09 OCT 1997 JAM 54.24
5. Raevyn ROGERS 07 SEP 1996 USA 55.58
6. Amarachukwuu ONYEUKWU 23 DEC 2002 USA 57.16

World Athletics Indoor Tour – A

Women’s 60mH indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Britany ANDERSON 03 JAN 2001 JAM 7.91
2. Devynne CHARLTON 26 NOV 1995 BAH 7.95
3. Tonea MARSHALL 17 DEC 1998 USA 7.99
4. Kendra HARRISON 18 SEP 1992 USA 8.00
5. Gabriele CUNNINGHAM 22 FEB 1998 USA 8.00
6. Anna COCKRELL 28 AUG 1997 USA 8.02
7. Sarah LAVIN 28 MAY 1994 IRL 8.14
8. Akala GARRETT 2005 USA 8.47

World Athletics Indoor Tour – A

Women’s Long Jump indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Tara DAVIS 20 MAY 1999 USA 6.59
2. Quanesha BURKS 15 MAR 1995 USA 6.54
3. Keturah ORJI 05 MAR 1996 USA 6.54
4. Sha’keela SAUNDERS 18 DEC 1993 USA 6.49
5. Jazmin SAWYERS 21 MAY 1994 GBR 6.17
6. Avery LEWIS 2005 USA 5.86

U20 Events – F

Women’s 4x200m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Bulldog Tc-Nc USA 1:39.96
2. Bulldog Tc-Nc USA 1:42.94
3. Bulldog Tc-Nc USA 1:44.21
4. Bulldog Tc-Nc USA 1:44.46

Indoor Meeting – A

Men’s 400m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Christopher TAYLOR 01 OCT 1999 JAM 46.38
2. Vernon NORWOOD 10 APR 1992 USA 46.45
3. Donavan BRAZIER 15 APR 1997 USA 46.55
4. Daniel ADDISON USA 52.31

Indoor Meeting – A

Men’s Mile indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK RECORDS
1. Oliver HOARE 29 JAN 1997 AUS 3:50.83 AR
2. Josh KERR 08 OCT 1997 GBR 3:52.27
3. Colby ALEXANDER 13 JUN 1991 USA 3:52.84
4. Samuel PRAKEL 29 OCT 1994 USA 3:55.73
5. John GREGOREK 07 DEC 1991 USA 3:55.93
6. Mario GARCÍA 29 JUN 1999 ESP 3:57.98
7. Mariano GARCÍA 25 SEP 1997 ESP 3:59.61
8. Hobbs KESSLER 15 MAR 2003 USA 3:59.66
9. Nick WILLIS 25 APR 1983 NZL 3:59.71
10. Craig ENGELS 01 MAY 1994 USA 4:01.30
11. Henry WYNNE 18 APR 1995 USA 4:03.00
12. Andrew COSCORAN 18 JUN 1996 IRL 4:03.81
13. Clayton MURPHY 26 FEB 1995 USA 4:05.27
Erik SOWINSKI 21 DEC 1989 USA DNF

Indoor Meeting – A

Men’s 60mH indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Devon ALLEN 12 DEC 1994 USA 7.51
2. Daniel ROBERTS 13 NOV 1997 USA 7.53
3. Shane BRATHWAITE 08 FEB 1990 BAR 7.67
4. Freddie CRITTENDEN 03 AUG 1994 USA 7.71
5. Michael DICKSON 25 JAN 1997 USA 7.76
6. Chad ZALLOW 25 APR 1997 USA 7.78
7. Nicholas ANDREWS 02 FEB 1997 AUS 7.81
8. Joseph DANIELS 12 OCT 1998 CAN 7.90

Indoor Meeting – A

Women’s 60m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Aleia HOBBS 24 FEB 1996 USA 7.11
2. Mikiah BRISCO 14 JUL 1996 USA 7.15
3. Shawnti JACKSON 02 MAY 2005 USA 7.18
4. Briana WILLIAMS 21 MAR 2002 JAM 7.22
5. Kiara PARKER 28 OCT 1996 USA 7.23
6. Gabrielle THOMAS 07 DEC 1996 USA 7.25
7. English GARDNER 22 APR 1992 USA 7.38
8. Chloe ABBOTT 25 JUL 1998 USA 7.90

Indoor Meeting – A

Women’s 800m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Ajee WILSON 08 MAY 1994 USA 2:01.38
2. Natoya GOULE 30 MAR 1991 JAM 2:02.14
3. Michaela MEYER 04 JUL 1998 USA 2:02.94
4. Roisin WILLIS 06 AUG 2004 USA 2:03.28
5. Sophia GORRIARAN 20 JUN 2005 USA 2:03.66
6. Olivia BAKER 12 JUN 1996 USA 2:06.11
7. Nia AKINS 07 JUL 1998 USA 2:08.56
Olga KOSICHENKO 1988 USA DNF

Indoor Meeting – A

Women’s Mile indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Elinor PURRIER ST. PIERRE 20 FEB 1995 USA 4:19.30
2. Josette NORRIS 15 DEC 1995 USA 4:20.81
3. Konstanze KLOSTERHALFEN 18 FEB 1997 GER 4:22.59
4. Jessica HULL 22 OCT 1996 AUS 4:24.06
5. Shannon OSIKA 15 JUN 1993 USA 4:24.19
6. Sage HURTA 23 JUN 1998 USA 4:25.45
7. Heather MACLEAN 31 AUG 1995 USA 4:28.05
8. Ella DONAGHU 13 APR 1998 USA 4:30.27
9. Nikki HILTZ 23 OCT 1994 USA 4:30.75
10. Cory Ann MCGEE 29 MAY 1992 USA 4:33.23
11. Anna CAMP BENNETT 1998 USA 4:37.58
Charlene LIPSEY 16 JUL 1991 USA DNF
Athing MU 08 JUN 2002 USA DNF

Indoor Meeting – A

Women’s 3000m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Alicia MONSON 13 MAY 1998 USA 8:31.62
2. Weini KELATI FREZGHI 01 DEC 1996 USA 8:33.72
3. Laura GALVÁN 05 OCT 1991 MEX 8:42.29
4. Amy-Eloise MARKOVC 05 AUG 1995 GBR 8:49.49
5. Elly HENES 13 OCT 1998 USA 8:49.52
6. Courtney WAYMENT 04 AUG 1998 USA 8:50.05
7. Danielle JONES 21 AUG 1996 USA 8:54.06
8. Marta PEN FREITAS 31 JUL 1993 POR 8:56.31
9. Whittni MORGAN 22 OCT 1997 USA 8:56.43
10. Allie BUCHALSKI 12 JAN 1995 USA 8:58.46
Holly ARCHER 07 NOV 1993 GBR DNF

Indoor Meeting – A

Women’s Pole Vault indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Sandi MORRIS 08 JUL 1992 USA 4.75
2. Emily GROVE 22 MAY 1993 USA 4.45
3. Katie NAGEOTTE 13 JUN 1991 USA 4.35
4. Kristen BROWN 16 MAY 1992 USA 4.20
Olivia GRUVER 29 JUL 1997 USA NM

High School Events – F

Men’s 60m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Terrell ROBINSON JR. USA 6.72
2. Carter CUKERSTEIN USA 6.77
3. Nyckoles HARBOR 2005 USA 6.80
4. Eddy VU USA 6.84
5. Fitzroy LEDGISTER USA 6.95
6. Marcus NAHIM USA 7.08

High School Events – F

Men’s 300m indoor

Final 1
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Aidan MCDUFFIE 2003 USA 35.78
2. Oliver BRIDGES USA 36.58
3. Donovan MAUNEY USA 37.02
Final 2
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Nikolas BUTLER-SIMPSON USA 34.38
2. Joey GANT USA 34.72
2. Jaavier JACKSON USA 34.72
4. Jaden LYONS USA 35.20

High School Events – F

Men’s 600m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Korede OTUSAJO USA 1:18.99
2. Jalen WILLIAMS USA 1:20.98
3. Michael RODRIGUEZ-KING USA 1:21.26
4. Pedro MAYOL USA 1:22.90

High School Events – F

Men’s Mile indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Gavin SHERRY 11 MAY 2004 USA 4:06.58
2. James DONAHUE USA 4:09.42
3. Shane BROSNAN USA 4:09.83
4. Collin BOLER USA 4:12.39
5. Myles HOGAN USA 4:13.07
6. Myles PLUMMER USA 4:13.36
7. Callum SHERRY USA 4:13.47
8. Brayden SEYMOUR USA 4:15.05
9. Jacob HEREDIA USA 4:15.42
10. Gavin EHLERS USA 4:16.45
11. Zachary BARRY USA 4:18.59
12. Devan KIPYEGO USA 4:18.66
13. Freddy COLLINS USA 4:24.17

High School Events – F

Men’s Long Jump indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Gregory FOSTER USA 7.15
2. Jordan MCCANTS USA 6.89

High School Events – F

Men’s 4x200m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Bulldog Tc-Nc USA 1:28.74
2. Bulldog Tc-Nc USA 1:29.87

High School Events – F

Women’s 60m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Kaila JACKSON 2004 USA 7.31
2. Kaniya JOHNSON 2003 USA 7.34
3. Avery LEWIS 2005 USA 7.40
4. Laila CAMPBELL 2005 USA 7.45
5. Moforehan ABINUSAWA 2003 USA 7.46
6. Elise COOPER 2007 USA 7.63
7. Ella COOPER 2005 USA 7.83
8. Olivia JENKINS 2004 USA 7.84
9. Madison SHEARD USA 8.05

High School Events – F

Women’s 300m indoor

Final 1
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Myla GREENE 2005 USA 39.22
2. Morgan BRIDGES USA 40.07
3. Jasmine SHARPS USA 41.37
4. Sophia DELUCA USA 42.29
Final 2
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Comari HAWKINS 2004 USA 39.15
2. Sage HINTON 2005 USA 39.30
3. Chloe’ VINES 2004 USA 39.51
4. Kylee BERNARD USA 40.61
5. Jada KENNER USA 43.33
Final 3
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Sanaa HEBRON 2004 USA 39.25
2. Mirai BERNARD 2005 USA 39.41
3. Anna VIDOLOVA 2008 USA 39.80
4. Nonah WALDRON 2005 USA 40.80
Final 4
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Kaniya JOHNSON 2003 USA 37.75
2. Kayla DAVIS 21 DEC 2003 USA 38.48
3. Leeah BURR 2004 USA 39.43
4. Alanna SMITH 2003 USA 39.96

High School Events – F

Women’s 600m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Sanu JALLOW 2003 USA 1:32.78
2. Analisse BATISTA USA 1:32.85
3. Micah TRUSTY 2004 USA 1:33.15
4. Victoria VIDOLOVA 2005 USA 1:33.52
5. Kylee KING USA 1:35.35
6. Lauren LEATH USA 1:36.40
7. Lauren BICKERDT USA 1:38.89

High School Events – F

Women’s Mile indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Juliette WHITTAKER USA 4:47.14
2. Riley STEWART USA 4:47.22
3. Mia COCHRAN USA 4:47.83
4. Kate PETERS USA 4:49.42
5. Karrie BALOGA USA 4:50.74
6. Camryn WENNERSTEN USA 4:51.01
7. Lilly SHAPIRO USA 4:51.04
8. Morgan MONESMITH USA 4:52.13
9. Hannah BOYLE USA 4:52.28
10. Ava PAREKH USA 4:52.31
11. Daphne BANINO USA 4:53.37
12. Christina ALLEN USA 4:54.50
13. Kate PUTMAN USA 4:55.60
14. Julia SCHRIEFER USA 4:55.64
15. Cate DESOUSA USA 4:58.86
Peyton HOLLIS USA DNF
Ellie SHEA 06 SEP 2005 USA DNF

High School Events – F

Women’s 4x200m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Bulldog Tc-Nc USA 1:43.93

College Events – F

Women’s 4x400m indoor

Final
PLACE NAME BIRTH DATE NAT. MARK
1. Bulldog Tc-Nc USA 3:48.95
2. Bulldog Tc-Nc USA 3:53.50

Thu, January 27th

Times: Local (EST)
Men’s Weight ThrowFinal 4:00 PM
Women’s Weight ThrowFinal 5:00 PM
Girls’ Weight ThrowFinal 6:00 PM
Flying CircusBoys’ Pole VaultFinal 6:00 PM
Boys’ Weight ThrowFinal 7:00 PM

Sat, January 29th

Times: Local (EST)
Women’s Distance MedleyFinal 10:25 AM
Flying CircusGirls’ Pole VaultFinal 10:40 AM
Men’s Distance MedleyFinal 10:42 AM
Private School Boys’ 4×400Final 10:55 AM
USATFMen’s 3000m RacewalkFinal 11:01 AM
Masters Mixed 4×400Final 11:16 AM
CPTCMasters Men’s 4×400Final 11:22 AM
Ivan BlackBoys’ Long JumpFinal 11:29 AM
Long Island Girls’ 4×400Final 11:31 AM
Long Island Boys’ 4×400Final 11:37 AM
USATFWomen’s 3000m RacewalkFinal 11:43 AM
Women’s 4×200Final 12:00 PM
Men’s 4×200Final 12:04 PM
CHSAA Girls’ Sprint MedleyFinal 12:08 PM
ArmoryU12 Girls’ 400mFinal 12:14 PM
ArmoryU12 Boys’ 400mFinal 12:17 PM
Girls’ Long JumpFinal 12:20 PM
Suburban Girls’ 4×400Final 12:22 PM
Suburban Boys’ 4×400Final 12:28 PM
Boys’ 4×800Final 12:34 PM
Girls’ 60mFinal 12:44 PM
Boys’ 60mFinal 12:48 PM
PSAL Girls’ 4×200Final 12:52 PM
PSAL Boys’ 4×200Final 12:56 PM
Girls’ 4×800Final 1:00 PM
College Women’s 4×400Final 1:12 PM
U13 Girls’ 4×200Final 1:18 PM
U13 Boys’ 4×200Final 1:22 PM
CHSAA Boys’ 4×400Final 1:26 PM
Boys’ 600mFinal 1:31 PM
Women’s Long JumpFinal 1:35 PM
Stren FamilyGirls’ 300mFinal 1:37 PM
Boys’ 300mFinal 1:47 PM
Women’s Pole VaultFinal 1:51 PM
DebevoiseGirls’ 600mFinal 1:53 PM
Flagpole Hill FundCollege Men’s 4×400Final 1:58 PM
got milk?Girls’ Fastest Kid in the WorldFinal 2:03 PM
got milk?Boys’ Fastest Kid in the WorldFinal 2:08 PM
Michael BlumMen’s MileFinal 2:13 PM
UCSMen’s 60m HurdlesFinal 2:34 PM
UCSWomen’s 60m HurdlesFinal 2:39 PM
Women’s 60mFinal 2:45 PM
Men’s 60mFinal 2:50 PM
Mike FrankfurtMen’s 800mFinal 2:55 PM
Boys’ 4×200Final 3:00 PM
Women’s 3000mFinal 3:04 PM
ThorneMen’s Shot PutFinal 3:16 PM
New BalanceBoys’ MileFinal 3:18 PM
Men’s 400mFinal 3:24 PM
Dr. SanderMen’s 3000mFinal 3:29 PM
New BalanceGirls’ MileFinal 3:39 PM
Women’s 400mFinal 3:46 PM
Girls’ 4×200Final 3:51 PM
WHOOPWomen’s Wanamaker MileFinal 4:05 PM
Jack & Lewis RudinWomen’s 800mFinal 4:14 PM
WHOOPMen’s Wanamaker MileFinal 4:20 PM
Boys’ 1500m En-RouteFinal 4:50 PM
Girls’ 1500m En-RouteFinal 4:50 PM
Women’s 1500m En-RouteFinal 4:50 PM
Men’s 1500m En-RouteFinal 4:50 PM
Girls’ 55mFinal 4:50 PM
Boys’ 55mFinal 4:50 PM
Men’s 1500m En-RouteFinal 4:50 PM
Filed Under: