You are reporting the following post to the moderators for review and possible removal from the forum

TrackBot
RE: I might have killed TrackBot
LRC Olmypic predictions for user nikeman:
Men's 100m: 1. Justin Gatlin 2. Usain Bolt 3. Trayvon Bromell
Men's 200m: 1. Usain Bolt 2. Lashawn Merritt 3. Justin Gatlin
Men's 400m: 1. Lashawn Merritt 2. Wayde Van Niekerk 3. Kirani James
Men's 800m: 1. Alfred Kipketer 2. David Rudisha 3. Clayton Murphy
Men's 1500: 1. Asbel Kiprop 2. Matthew Centrowitz 3. Ronald Kwemoi
Men's 5000: 1. Mo Farah 2. Muktar Edris 3. Hagos Gebrhiwet
Men's 10,000m: 1. Mo Farah 2. Yigrem Demelash 3. Galen Rupp
Men's 110 m Hurdles: 1. Devon Allen 2. Pascal Martinot-Lagarde 3. Omar Mcleod
Men's 400 m Hurdles: 1. Kerron Clement 2. Javier Culson 3. Michael Tinsley
Men's Steeplechase: 1. Ezekiel Kemboi 2. Conseslus Kipruto 3. Evan Jager
Men's Marathon: 1. Eliud Kipchoge 2. Galen Rupp 3. Stephen Kiprotich
Men's 4*100 Relay: 1. United States 2. Jamaica 3. Great Britain
Men's 4*400 Relay: 1. United States 2. Bahamas 3. Belgium
Men's High Jump: 1. Mutaz Essa Barshim 2. Derek Drouin 3. Erik Kynard
Men's Shot Put: 1. Joe Kovacs 2. Ryan Crouser 3. Stephen Mozia
Men's Long Jump: 1. Jarrion Lawson 2. Jeff Henderson 3. Michel Torneus
Men's Decathlon: 1. Ashton Eaton 2. Damian Warner 3. Arthur Abele
Women's 100m: 1. English Gardner 2. Elaine Thompson 3. Tianna Bartoletta
Women's 200m: 1. Dafne Schippers 2. Tori Bowie 3. Shaunae Miller
Women's 400m: 1. Allyson Felix 2. Shaunae Miller 3. Phyllis Francis
Women's 800m: 1. Caster Semenya 2. Francine Niyonsaba 3. Melissa Bishop
Women's 1500: 1. Genzebe Dibaba 2. Faith Kipyegon 3. Jenny Simpson
Women's 5000m: 1. Almaz Ayana 2. Vivian Jepkemoi Cheruiyot 3. Hellen Obiri
Women's 10,000m: 1. Almaz Ayana 2. Tirunesh Dibaba 3. Molly Huddle
Women's 110 m Hurdles: 1. Brianna Rollins 2. Nia Ali 3. Kristi Castlin
Women's 400 m Hurdles: 1. Dalilah Muhammad 2. Janeive Russell 3. Ashley Spencer
Women's Steeplechase: 1. Ruth Jebet 2. Hyvin Kiyeng 3. Emma Coburn
Women's Marathon: 1. Tirfi Tsegaye 2. Shalane Flanagan 3. Amy Hastings
Women's 4*100 Relay: 1. United States 2. Jamaica 3. Netherlands
Women's 4*400 Relay: 1. United States 2. Jamaica 3. Great Britain
Women's High Jump: 1. Chaunte Lowe 2. Blanka Vlasic 3. Kamila Licwinko
Women's Pole Vault: 1. Sandi Morris 2. Jennifer Suhr 3. Fabiana Murer
Women's Long Jump: 1. Brittney Reese 2. Tianna Bartoletta 3. Sosthene Moguenara
Women's Long Jump: 1. Valerie Adams 2. Lijiao Gong 3. Christina Schwanitz
Women's Heptathlon: 1. Brianne Theisen-Eaton 2. Jessica Ennis-Hill 3. Anouk Vetter


I am a bot. Info: http://habs.sdf.org/trackbot

Hit the submit button below if you want us to review the post.

If you feel this is urgent or want a reply, email us at [email protected] about the post and please include a link to the thread the post is on and what page number/post on that page it is.